Grafika komputerowa i montaż filmów

Grafika komputerowa i montaż filmów

O Grafice słów kilka…

Idealnym początkiem do rozpoczęcia wywodu o grafice komputerowej będzie zdanie: „Ile ludzi, tyle gustów”, zadaniem grafika zaś jest trafić w każdy z nich tak aby klient wychodził z przekonaniem, że osoba która przygotowała projekt wręcz czytała mu w myślach. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają potrzebę osiągnięcia swojej wizji i przelania jej na projekt, lub tych którzy wizji nie posiadają ale wiedzą co im się podoba.

Grafika komputerowa 2D

Grafik komputerowy zaprojektuje dla Ciebie praktycznie każdy możliwy materiał graficzny zarówno ten przeznaczony do wyświetlania na monitorach, rzutnikach jak i przygotowany do druku. Metodami grafiki dwuwymiarowej (2D) przygotowywane są projekty pod druk, identyfikacje wizualne przedsiębiorstw. Są to także grafiki przeznaczone do wyświetlenia w internecie, w postaci banneru na stronie internetowej, czy postów na portalach społecznościowych. Jeżeli zaś chodzi o materiały drukowane to najczęściej stosowanymi są ulotka, banner oraz wizytówka. Należy do nich dodać również katalogi, kalendarze, vouchery, plakaty oraz wiele wiele innych takich jak materiały wystawiennicze (roll-up, standy, emblematy) czy projekty bardziej indywidualne jak foto-ścianki czy foto-tapety.

Identyfikacja wizualna firmy łączy materiały zarówno do internetu jak i te drukowane. Podstawowym składem takiego pakietu będzie logotyp, do którego powinna być dołączona księga znaku. Do tego przyszykowana jest zazwyczaj papeteria firmowa, teczki, wizytówki, koperty i inne akcesoria marketingowe wybierane przez klienta. Realizujemy projekty graficzne przygotowane zarówno metodą rastrową jak i wektorową (skalowalną).

Grafika komputerowa 3D i montaż video

Przygotujemy również projekty grafiki trójwymiarowej (3D). Są to modele przestrzenne odzwierciedlające wizję twórcy lub projektanta. Stosowane są zarówno przy produkcji filmów i animacji jak i do prezentacji produktów, na potrzeby gier komputerowych oraz druku 3D, który staje się coraz bardziej popularny. Zajmujemy się również dziedziną grafiki nazwaną filmem i animacją. Możemy zmontować posiadany przez was materiał filmowy, wykonać animację czy tzw. logo intro, stanowiące również część identyfikacji wizualnej firmy.

MASZ POMYSŁ A NIE WIESZ JAK GO ZREALIZOWAĆ?
A MOŻE NIE MASZ POMYSŁU A CHCESZ PROJEKT?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!