Project Description

Powrót

Strona internetowa wizytówka – Marmur.waw.pl

Strona internetowa wizytówka - Marmur.waw.pl

Projekt strony wizytówki

Wizytówka internetowa przedstawiająca usługi i produkt firmy Marmur. Strona zaprojektowana z myślą o kliencie docelowym firmy, mająca na celu dokładnie przedstawić oferowany produkt. Graficznie witryna została przedstawiona w modnych obecnie stonowanych kolorach, nawiązujących jednocześnie do branży.

Witryna podzielona została na dwie zakładki – stronę główną oraz galerię realizacji. Strona główna zbudowana w układzie modularnym przedstawia najważniejsze informacje dotyczące produktu oraz usług świadczonych przez firmę, ramki z fotografiami oraz formularz kontaktowy rozbudowany o moduł google maps, pozwalający na dokładne zlokalizowanie firmy oraz prowadzenie nawigacji w przypadku urządzeń mobilnych.

Galeria Realizacji w którą zaopatrzona jest strona, dokładnie przedstawia dotychczasową pracę firmy. Obrazki w galerii są powiększane poprzez kliknięcie, po powiększeniu zaś można je swobodnie przeglądać poprzez panel dostępny na ekranie lub strzałkami klawiatury.

Strona zbudowana została w oparciu o system zarządzania treścią CMS. System ten pozwoli na swobodny rozwój strony oraz bezproblemowe dodawanie kolejnych realizacji. CMS jest również bardzo przydatny przy pozycjonowaniu witryny.

Strona jest responsywna, co znaczy że dostosowuje swój rozmiar do urządzenia na którym się wyświetla. Niezależnie od tego czy wyświetlacie ją na smartfonie czy tablecie czy komputerze klasy PC – ona zawsze będzie dobrze wyglądać.

Umiejętności i technologie wykorzystane przy projektowaniu witryny

Jeżeli spodobała Ci się ta witryny i też chcesz taką posiadać, nic prostszego!
Napisz do mnie!

Skontaktuj się ze mną!