Project Description

Powrót

Strona wizytówka typu One-Page – Signella-Trucks.pl

Strona wizytówka Klinikazdrowejdiety.pl

Projekt strony wizytówki typu One-Page

Pierwsza w naszym portfolio strona typu One-Page. Charakteryzuje się przede wszystkim brakiem podziału na podstrony. Jest to jedna strona która, odpowiednio podzielona na moduły, będzie odnosić do odpowiednich sekcji strony głównej. Jest to idealne rozwiązanie dla firm których działalność skupia się na jednej gałęzi i nie wymaga dużego podziału na podstrony. Idealnie w takim klimacie odnajdą się warsztaty samochodowe (jak w tym przypadku), usługi informatyczne, czy inne proste strony wizytówki.

Ponownie zajęliśmy się odświeżeniem już istniejącej strony. Nadaliśmy jej system cms który pozwoli na swobodne zarządzanie treścią witryny, ułatwi jej pozycjonowanie oraz da pełną kontrolę nad jej układem.

Warto wspomnieć, że strona została w pełni przystosowana do różnych rodzajów ekranów. Jest responsywna. Co pozwoli Wam dowolnie wyświetlać treść witryny niezależnie od tego czy robicie to na telefonie komórkowym, laptopie czy komputerze stacjonarnym.

Strona została zabezpieczona przed włamaniami, specjalnym rozszerzeniem. Będzie ono również chroniło ją przed spamem i innymi niepożądanymi działaniami z zewnątrz.

Umiejętności i technologie wykorzystane przy projektowaniu witryny

Jeżeli spodobała Ci się ta witryna i też chcesz taką posiadać, nic prostszego!
Napisz do mnie!

Skontaktuj się ze mną!