Projektowanie Stron Internetowych

Projektowanie Stron Internetowych

Projektowanie Stron Internetowych – Słów kilka

W obecnych czasach, nie wyobrażam sobie prowadzenia jakiejkolwiek działalności bez wizytówki w internecie. Nie ważne czy jest to strona czy prawidłowo prowadzony fanpage na facebooku. W zależności od branży można sobie pozwolić na nieposiadanie jednego z nich, ale należy pamiętać, że to właśnie witryna internetowa jest wyżej pozycjonowana w google niż strony na popularnych portalach społecznościowych.

Strona internetowa która dostosowana jest do najnowszych trendów wizualnych pozwoli zdobyć całą rzeszę nowych klientów. Odpowiedni układ grafik, treści czy innych informacji da możliwość szybkiego poruszania się po mapie strony oraz sprawnego odnajdowania interesujących informacji. Przy projektowaniu układu graficznego należy pamiętać o tym żeby użytkownik odwiedzający naszą witrynę miał cały czas wrażenie, że jest ona niesamowicie intuicyjna, ale nie nudna. Prawidłowa konstrukcja takiej strony zaciekawi klienta, zachęcając go do tego aby pozostał na niej jak najdłużej.

Projekt strony internetowej to nie tylko jej piękny wygląd ale również to czego gołym okiem nie widać. Wszystko zależy od wymagań ale strona powinna być zbudowana na Systemie Zarządzania Treścią (CMS- Content Management System). Pozwoli on nie tylko na sprawne administrowanie informacjami znajdującymi się na witrynie ale też na jej sprawne wypozycjonowanie, rozbudowanie czy optymalizację.

 

Projektowanie Stron Internetowych

Nasze realizacje:

Oto przykłady zrealizowanych przez nas stron internetowych, znajdziecie tutaj takie projekty jak strony wizytówki, katoalogi internetowe, sklepy internetowe czy galerie portfolio. Pamiętajcie również, że strona www.salvatorweb.pl po której właśnie podróżujecie została wykonana naszymi rękami 🙂

Jakie elementy stron możemy dla Ciebie przygotować

Oczywiście podstawowymi modułami jakie mogą ozdobić Twoją stronę internetową są: bannery, ramki tekstowe, punktatory, diagramy, zdjęcia stałe, animacje, nagłówki, dane kontaktowe i wiele innych. Zapoznaj się z rodzajami stron jakie możemy dla Ciebie wykonać oraz dodatkowymi modułami jakie mogą Twoją stronę usprawnić:

MARZYSZ O WŁASNEJ STRONIE INTERNETOWEJ? A MOŻE CHCESZ ZACZĄĆ SPRZEDAWAĆ SWOJE PRODUKTY W INTERNECIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!